Pliki cookie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywając przez nas plików cookies w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www.TortyOnline.pl

X

0 art w koszyku

Suma zamówienia:  0 zł

TortyOnline.pl

22 397-02-49

Infolinia

Tort urodzinowy

torty urodzinowe

Wyślij smaczny tort urodzinowy

Pięknie udekorowane torty urodzinowe na zamówienie dostawą w całej Polsce. Wyślij smaczną niespodziankę rodzinie lub przyjaciołom w całej Polsce. Do tortu możesz dołączyć kartkę z życzeniami urodzinowymi lub czekoladowy napis na torcie. Wyślij słodki prezent, tort z życzeniami a my go dostarczymy na wybrany przez ciebie dzień. Tort to wspaniała niespodzianka!

Tort będzie super prezentem urodzinowym, podziel się słodkim deserem!
Tort jagodowy
Więcej
od. 47 zł
Tort orzechowy
Więcej
od. 47 zł
Tort owocowy
Więcej
od. 47 zł
Tort sezonowy
Więcej
od. 47 zł
Tort truskawkowy
Więcej
od. 47 zł
Tort Wiśniowy
Więcej
od. 47 zł
Tort czekolada-krem
Więcej
od. 59 zł
Tort Węgierski
Więcej
od. 59 zł
Serduszko owocowe
Więcej
od. 79 zł
Tiramisu
Więcej
od. 79 zł
Tort Bezowy Cappucci...
Więcej
od. 79 zł
Tort Bezowy Waniliow...
Więcej
od. 79 zł
I Love You
Więcej
od. 89 zł
Kocham Cię
Więcej
od. 89 zł
Kocham cię Mamo
Więcej
od. 89 zł
Kocham Cię Serduszko
Więcej
od. 89 zł
Kocham cię Tato
Więcej
od. 89 zł
Ty jesteś dla mnie
Więcej
od. 89 zł
 
Urodziny to impreza, która nie może obejść się oczywiście bez tortu urodzinowego. Nie może go zabraknąć nawet, gdy o tak ważnym wydarzeniu dowiedziałeś się tuż przed chwilą. Skorzystaj zatem z nowoupieczonych tortów i zrób niespodziankę bliskiej osobie. Będzie to najlepszy prezent, który uprzyjemni celebrowany dzień oraz wywoła falę radości i wzruszenia ze strony świętującego.
 
Zamów torty urodzinowe z dostawą w całej Polsce –dobierz kartkę z życzeniami, wymyśl ciekawy napis i masz gotowy pomysł na prezent. Najważniejsza rzecz jest już za Tobą, cała reszta zależy od Twojej wyobraźni i tego, jak chcesz uczcić ten dzień. Grunt to dobre poczucie humoru i smaku! TortyOnline.pl dostarcza torty urodzinowe w całej Polsce, zamów swój prezent już dzisiaj!

Torty urodzinowe - Świeżozrobione dla ciebie

Torty urodzinowe - torty dla wszystkich

Wszystkie nasze torty urodzinowe są świeżozrobione przez cukierników blisko ciebie lub osoby gdzie tort zostanie dostarczony. Cukiernictwo to kunszt a każdy tort urodzinowy to sztuka zrobiona ręcznie przez cukiernika. Wszystkie torty urodzinowe zamówione przez TortyOnline.pl są zrobione w dzień dostawy.
Wybierz swój ulubiony tort urodzinowy i wyślij go do przyjaciela lub rodziny. Torty urodzinowe są różne, różnie udekorowane i w różnych smakach. TortyOnline.pl oferuje różne torty urodzinowe. Tort urodzinowy dla chłopca lub dla mężczyzny rożni się od tortu dla dziewczynki lub kobiety. Tortów urodzinowych jest wiele, który ty wybierzesz?

Torty urodzinowe - smaczna niespodzianka

Kiedy mieszkasz daleko od rodziny i przyjaciół my chętnie pomożemy z dostawą tortu urodzinowego. Dostarczamy torty urodzinowe w całej Polsce. U nas możesz w łatwy sposób złożyć zamówienie a my resztę załatwimy. TortyOnline.pl pomoże ci wysłać torty urodzinowe do rodziny i przyjaciół w innych miastach.
 
Copyright© All rights reserved Pastry Polska Sp z o.o. | ul. Chałubińskiego 8 | 00-613 Warszawa | Polska | Tel: 22 397-02-49 | Email