Pliki cookie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywając przez nas plików cookies w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www.TortyOnline.pl

X

0 art w koszyku

Suma zamówienia:  0 zł

TortyOnline.pl

22 397-02-49

Infolinia

Tort na chrzest

Słodko udekorowany tort na chrzest

Słodko udekorowany tort na chrzest dla dziewczynki lub chłopczyka. Prawdziwy tort na chrzest jest udekorowany figurkami jadalnymi z marcepanu lub cukru. Tort na chrzest to klasyczny biały tort zrobiony ręcznie przez lokalną cukiernię. Przyjęcie chrzcinowe bez tortu będzie smutne. Zamów u nas tort na chrzciny, a my go dostarczymy pod wskazany adres. Dostawa w całej Polsce!
Tort na Chrzciny
Więcej
od. 139 zł
 

TortyOnline.pl - Pierwszy sakrament Święty

Torty na Chrzest!

TortyOnline.pl to usługa dla ciebie, która umożliwia w wysłaniu Tort na chrzest w całej Polsce. Wszystkie nasze torty na czrzest są zrobione przez cukierników współpracujących z naszą firmą Pastry Polska Sp z o.o. Kiedy wysyłasz tort na Chrzest do innego miasta to cukiernia znajdująca się w tym mieście dostarczy smaczny tort na Chrzest osobie, której chcesz zrobić miłą niespodziankę.
TortyOnline.pl pomogą dobrać tort na przyjęcie Chrzcinowe. Piękny tort na Chrzest z dekoracją niebieską dla chłopczyka rozbłyśnie na stole. Piękny tort na chrzest z dekoracją różową dla dziewczynki rozjaśni stół na przyjęciu Chrzcinowym.

Chrzciny - niespodziewana niespodzianka

Tort na chrzest to miły gest, a także niespodzianka, która zaskoczy troich bliskich. Jeżeli masz problem w wyborze tortu na Chrzest, zgłoś się do TortyOnline.pl, a my pomożemy w wyborze tortu na Chrzciny i dostarczymy go pod wskazany adres. Tort na Chrzest doda subtelności i skromniści na przyjęciu.
 
Copyright© All rights reserved Pastry Polska Sp z o.o. | ul. Chałubińskiego 8 | 00-613 Warszawa | Polska | Tel: 22 397-02-49 | Email